
Акумулятор Arexes 18650 Li-Ion 2200 mAh, 3.7v
160 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 2200 mAh, 3.7v
+380 (97) 915-68-60
Киевстарвозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Акумулятор Arexes 18650 Li-Ion 2200 mAh, 3.7v, реальна ємкість 1800 мАч. призначена для забезпечення працездатності портативних пристроїв різної призначення. Цей акумулятор довго працює і зберігає свої властивості в екстремальних умовах з кількістю циклів понад 500. Акумулятор 18650 Li-ion завдяки високій щільності струму забезпечує безпечне стабільне напруження протягом всього циклу розряду, при цьому має низький саморозряд 5-7%.
Не має захисту від перезарядки
Ємкість 2200 мАч (реальна місткість 1800 мАч)
Номінальне напруження: 3.7 В
Мінімальна напруга: 2.75 В
Максимальна напруга: 4.2 В
Максимальний розряд 2000 мА
Діаметр: 18 мм
Довжина: 67 мм
Не має захисту від перезарядки
Ємкість 2200 мАч (реальна місткість 1800 мАч)
Номінальне напруження: 3.7 В
Мінімальна напруга: 2.75 В
Максимальна напруга: 4.2 В
Максимальний розряд 2000 мА
Діаметр: 18 мм
Довжина: 67 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Аккумулятор |
| Типоразмер | 18650 |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 2200 мА/ч |
| Напряжение | 3.7 В |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 18 мм |
| Длина | 67 мм |
| Напряжение аккумулятора | 3.7 В |
Информация для заказа
- Цена: 160 ₴


